Дверне полотно ТМ «Новий стиль» серія «Елегант» Імідж білий матовий зі склом сатин, малюнком та молдингомДверне полотно ТМ «Новий стиль» серія «Елегант» Імідж білий матовий зі склом сатин, малюнком та молдингом

Дверне полотно ТМ «Новий стиль» серія «Елегант» Імідж білий матовий зі склом сатин, малюнком та молдингом

Обробка і матеріал:
Ламіновані
Стиль:
Класика
Дизайн:
Зі склом
Колір:
,

 Двері міжкімнатні ТМ  «Новий Стиль» колекція «Elegant» відносяться до виду збірних дверей. Термін «збірні» означає, що ці двері зібрані з елементів і скріплені стяжними гвинтами. Кожен елемент цього полотна має власні посилені характеристики міцності, що в цілому дає відчутний результат у надійній щоденної експлуатації протягом багатьох років. Дверні полотна колекції «Елегант» облицьовані якісним поліпропіленовим покриттям. Premium декор з поліпропілену, це водостійке покриття, що надовго зберігає насиченість кольору. Також воно приємне і тепле на дотик, екологічне та безпечне покриття, як при виробництві, так і при експлуатації. ПП-покриття стійке до пошкоджень у вигляді потертостей і подряпин, на вигинах не утворюються тріщини, білизна і глянець на роки експлуатації.

Опис:
Дверне полотно товщиною - 40 мм.
Стандартні розміри дверного полотна в (мм):
2000х600х40.
2000х700х40.
2000х800х40.
2000х900х40.

Конструкція полотна:
Каркас дверей, виготовлений з  соснового бруса. Полотно «збірне» це означає , що полотно зібране  з елементів і скріплене стяжними гвинтами. 

Оздоблення:
При виготовленні дверей використовують поліпропіленова плівка Premium ,яка має покращені естетичні характеристики і високу стійкість до механічних впливів. Двері не бояться помірної вологості, не вицвітають від часу і світла, і не міняють свою текстуру від зовнішніх впливів.

Декор:
ПГ - полотно глухе.
ПГ + молдинг – глухе полотно декороване молдингом.
ПО + молдинг - матоване скло (сатин 4 мм.) і молдинг.
ПО Р2  – матоване скло (сатин 4 мм.) з контурним малюнком.

Додаткова комплектація:
Дверна коробка телескопічна - 80 або 100 мм.
Лиштва з крилом - 70 мм.
Розширювач коробки (добір) - 75,115,195 мм.

Призначення дверей ТМ  «Новий Стиль».
Двері використовуються як в житлові, так і громадські приміщення: офіси, дитячі приміщення, дошкільні приміщення, шкільні приміщення, медичні приміщення. Призначені для експлуатації всередині приміщень при температурі від +15 С до +30 С з відносною вологістю повітря від 30% до 70%.

Дверне полотно ТМ «Новий стиль» серія «Елегант» Імідж капучіно зі склом, малюнком та молдингом

Відгуки

Ще немає відгуків