Дверне полотно ТМ «Новий стиль» серія «Елегант» Імідж  капучіно глухе з молдингомДверне полотно ТМ «Новий стиль» серія «Елегант» Імідж капучіно глухе з молдингом

Дверне полотно ТМ «Новий стиль» серія «Елегант» Імідж капучіно глухе з молдингом

Обробка і матеріал:
Ламіновані
Стиль:
Класика
Дизайн:
Глухі
Колір:

 Двері міжкімнатні ТМ  «Новий Стиль» колекція «Elegant» відносяться до виду збірних дверей. Термін «збірні» означає, що ці двері зібрані з елементів і скріплені стяжними гвинтами. Кожен елемент цього полотна має власні посилені характеристики міцності, що в цілому дає відчутний результат у надійній щоденної експлуатації протягом багатьох років. Дверні полотна колекції «Елегант» облицьовані якісним поліпропіленовим покриттям. Premium декор з поліпропілену, це водостійке покриття, що надовго зберігає насиченість кольору. Також воно приємне і тепле на дотик, екологічне та безпечне покриття, як при виробництві, так і при експлуатації. ПП-покриття стійке до пошкоджень у вигляді потертостей і подряпин, на вигинах не утворюються тріщини, білизна і глянець на роки експлуатації.

Опис:
Дверне полотно товщиною - 40 мм.
Стандартні розміри дверного полотна в (мм):
2000х600х40.
2000х700х40.
2000х800х40.
2000х900х40.

Конструкція полотна:
Каркас дверей, виготовлений з  соснового бруса. Полотно «збірне» це означає , що полотно зібране  з елементів і скріплене стяжними гвинтами. 

Оздоблення:
При виготовленні дверей використовують поліпропіленова плівка Premium ,яка має покращені естетичні характеристики і високу стійкість до механічних впливів. Двері не бояться помірної вологості, не вицвітають від часу і світла, і не міняють свою текстуру від зовнішніх впливів.

Декор:
ПГ - полотно глухе.
ПГ + молдинг – глухе полотно декороване молдингом.
ПО + молдинг - матоване скло (сатин 4 мм.) і молдинг.
ПО Р2  – матоване скло (сатин 4 мм.) з контурним малюнком.

Додаткова комплектація:
Дверна коробка телескопічна - 80 або 100 мм.
Лиштва з крилом - 70 мм.
Розширювач коробки (добір) - 75,115,195 мм.

Призначення дверей ТМ  «Новий Стиль».
Двері використовуються як в житлові, так і громадські приміщення: офіси, дитячі приміщення, дошкільні приміщення, шкільні приміщення, медичні приміщення. Призначені для експлуатації всередині приміщень при температурі від +15 С до +30 С з відносною вологістю повітря від 30% до 70%.

Image - на перший погляд традиційна конструкція, яка при близькому огляді вражає елегантністю форм і красою симетрії. Акуратна рамка навколо тафлі має заокруглені вигини, плавно переходять з однієї поверхні в іншу, що згладжує ефект прямолінійності і строгості від прямих східчастих переходів.
Міжкімнатні двері Елегант покриті ПП Premium декором з поліпропілену. Це водостійке покриття, що надовго зберігає насиченість кольору. Воно приємне і тепле на дотик, екологічне та безпечне як при виробництві, так і при експлуатації. ПП-покриття стійке до пошкоджень у вигляді потертостей і подряпин, на вигинах не утворюються тріщини, білизна і глянець, навіть через 25 років.
Колір: Капучіно
Тип покриття: ПП Premium

Відгуки

Ще немає відгуків