Відкрити фільтр >>

міжкімнатні двері

Конденсат на вікнахЯвище запотівання пластикових вікон доволі поширене, і найчастіше з ним стикаються у холодний період року. Спершу на вікні утворюється конденсат, який потім стікає вниз на підвіконня. Чому так відбувається і як із цим боротись?

регулювання вікнаЯк і будь-які інші конструкції, металопластикові вікна потребують певного догляду та регулювання. Саме вчасний догляд за пластиковими вікнами допоможе вберегти усі експлуатаційні властивості конструкції у відмінному стані на довгі роки.

Сьогодні існує широкий вибір підлогового покриття. Репутацію одного з найбільш міцних і практичних матеріалів справедливо заслужив ламінат. Він використовується в офісних і житлових приміщеннях, у магазинах і торгових центрах. Щоб вибрати якісне ламіноване покриття, необхідно врахувати кілька важливих факторів. Про це й піде мова в нашій статті.

Більшості з нас добре відомо, що регулярне провітрювання - це необхідна процедура для підтримки сприятливого мікроклімату в будинку. В теплу пору року ця необхідність не викликає жодних проблем. Лише з приходом зими ми починаємо відчувати дискомфорт і намагаємося знайти спосіб забезпечити мікроциркуляцію повітря з мінімальними втратами тепла. В нашій статті мова піде про те, як правильно виконувати зимове провітрювання власникам будинків із пластиковими вікнами.

Відкатні ворота часто називають найбільш зручною конструкцією для організації проїзду на територію об’єктів різного призначення. Вони встановлюються на дачах і ділянках заміських будинків, а також на територіях виробничих підприємств і складів. Такі ворота можуть використовуватися в будь-яку погоду та дозволяють заощадити простір. Це функціональне та недороге рішення для будь-якої ділянки.