Відкрити фільтр >>

міжкімнатні двері

Економія місця за допомогою гаражних воріт

Гаражні ворота секційного типу набули популярності в наших краях відносно нещодавно. Першими їхні переваги оцінили практичні американці та європейці. Тепер такі ворота користуються широким попитом і в Україні. Установка автоматичної конструкції дозволяє раз і назавжди вирішити проблему нестачі вільного простору перед гаражем.

Автоматичні секційні ворота: конструкція

Існує два типи полотна для секційних воріт. Один із них називають панорамним, а інший складається з сендвіч-панелей. При виготовленні панорамного полотна використовують міцний алюмінієвий профіль із прозорими вставками, що забезпечують природне освітлення в гаражі.

Другий тип включає в себе кілька сендвіч-панелей, які міцно поєднуються між собою за допомогою петель. У процесі відкриття воріт секції плавно ковзають по напрямних. Принцип роботи конструкції передбачає, що спочатку панелі будуть рухатися суто вертикально, а вже після цього - горизонтально під самою стелею. Таким чином, простір усередині приміщення та перед гаражем залишається вільним.

Від товщини сендвіч-панелей напряму буде залежати загальна зламостійкість воріт і рівень теплоізоляції гаражу. Щоб уникнути утворення щілин, по периметру полотна можна додатково встановити ущільнювач. Кількість секцій, дизайн і колір воріт залежать лише від побажань замовника.

Серед основних елементів конструкції гаражних секційних воріт:

  • полотно - два сталевих листа, між якими з метою забезпечення кращої теплоізоляції розміщується поліуретан;
  • підвіс - деталь, головним призначенням якої є надійна фіксація полотна та врівноваження його маси;
  • напрямні - сталеві шини, що забезпечують плавний рух секцій;
  • набір пружин - механізми, які дозволяють відкривати ворота вручну.

Власники секційних воріт можуть не турбуватися про те, що взимку не вийде відчинити гараж через снігові завали. Полотно відкривається вгору, а не назовні, тому необхідності розчищати територію для в’їзду чи виїзду автомобіля не виникатиме.

Гаражні секційні ворота: класифікація

За рівнем теплоізоляції, такі конструкції поділяються на теплі та холодні. Перший варіант використовується в приміщеннях, де постійно має зберігатися комфортна температура. Другий - встановлюється на автостоянках і в боксах, де немає опалення.

Робота всіх автоматичних воріт забезпечується за рахунок електричного двигуна. Керування конструкцією може здійснюватися двома способами: дистанційно та стаціонарно. Сучасні технології дозволяють керувати воротами не лише за допомогою брелока, але й із використанням смартфона. Монтаж секційних воріт може тривати від 2 до 5 годин, залежно від кількості секцій.

Причини вибрати секційні автоматичні ворота

Секційні ворота для гаражу мають наступні переваги, що вирізняють їх із числа аналогів:

  • дозволяють зекономити простір в гаражі та за його межами при відкриванні;
  • відрізняються високою теплоізоляцією та зберігають тепло в приміщенні навіть у сильні морози;
  • володіють стійкістю до злому;
  • можуть відкриватися вручну у випадку зникнення електрики;
  • добре ізолюють приміщення від вуличного галасу;
  • можуть виконуватися в різних кольорах і текстурах, завдяки чому буде легко підібрати полотно, що доповнить загальний екстер’єр будинку.

Якщо ви плануєте купити гаражні ворота у Львові, пропонуємо ознайомитися з каталогом продукції, представленої на нашому сайті. Тут ви зможете дізнатися про приблизну вартість наших товарів і отримати загальну інформацію про їхні технічні характеристики. Щоб отримати кваліфіковану допомогу у виборі воріт для гаражу, зв’яжіться з нашим відділом продажів. Контактна інформація вказана у відповідному розділі сайту.

ламінат https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна пластикові вікна ламінат Львів міжкімнатні двері ковролін львів паркетна дошка відкатні ворота вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері сейфи