Відкрити фільтр >>

міжкімнатні двері

Протизламні пластикові вікна

В ідеальному будинку повинно бути тепло, тихо та безпечно. Збираючись у тривалу поїздку або просто на роботу, ми переймаємося, чи не потрапить до нашої квартири зловмисник. Сучасні виробники знайшли спосіб надійно захистити дім від проникнення сторонніх осіб. Для цього вони вигадали протизламну фурнітуру для пластикових віконних систем та інші елементи безпеки.

Що таке протизламні пластикові вікна?

 Як показує практика, більшість грабіжників потрапляють до будинку саме через вікна. Зазвичай їм достатньо просто зламати стулки звичайною викруткою. Розбивати скло зловмисники наважуються лише в рідкісних випадках, оскільки такі дії можуть привабити увагу оточуючих. Саме тому, щоб убезпечити віконні системи від злому, в першу чергу слід звернути увагу на протизламну фурнітуру.

 Планки спеціальної конструкції та запірні цапфи - це найбільш поширені елементи, що використовуються для посиленого захисту вікна. Комбінація цих деталей допомагає створити посилену точку замикання, що не дозволить зламати вікно за допомогою підручних засобів. Планки підбираються залежно від типу рами.

Виділяють наступні різновиди протизламної фурнітури для вікон ПВХ:

  • 1-й клас - забезпечує захист від механічної дії (без використання спеціальних пристроїв);
  • 2-й клас - захист від злому за допомогою підручних засобів (віконні конструкції обладнуються запірними пристроями, спеціальною ручкою з замком, а також протизламними елементами по периметру стулок);
  • 3-й клас - захист від грубого злому з використанням важких пристроїв (окрім усіх захисних елементів, якими комплектуються вікна 1-го та 2-го класів, такі конструкції обладнуються також електронними пристроями).

Протизламні вікна: захист від ударів

 Якщо потенційному грабіжникові не вдається безшумно зламати вікно, він може використати силовий прийом і розбити скло. Що потрібно зробити, щоб уберегти житло в такому випадку?

 Сучасний склопакет із триплексом - це варіант, який забезпечує високий рівень безпеки. Досягти надійності вдається за рахунок використання двошарового скла, склеєного спеціальною полімерною плівкою. Таке скло значно міцніше за звичайне, і розбити його хоча й можливо, але дуже важко.

 Головна особливість скла з триплексом - це здатність зберігати цілісність навіть після сильного удару. При пошкодженнях воно не розлітається на уламки завдяки спеціальній плівці. Триплекс має не лише підвищений рівень безпеки, але й підвищену шумоізоляцію. Такий варіант чудово підходить для квартир, вікна яких виходять на трасу з інтенсивним рухом транспорту.

Зверніть увагу, що звичайні віконні ґрати не здатні забезпечити такий рівень безпеки, як зламостійка фурнітура в поєднанні зі склопакетом із триплексом.

 Існує також іще один спосіб захисту склопакету від руйнування. Йдеться про технологію плівкового бронювального покриття. Воно також дозволяє уникнути появи дрібних уламків після нанесення сильного удару. Останнім часом цей варіант склопакету набув більш широкої популярності, ніж триплекс.

 Поєднання всіх вищеназваних способів захисту в одній віконній конструкції гарантуватиме вам найвищий рівень безпеки. Додатково захистити свій будинок від стороннього проникнення можна за допомогою металевих вхідних дверей. Дізнатися більш детальну інформацію про такі конструкції можна у відповідному розділі нашого сайту.

 Широкий асортимент надійних віконних систем представлений у нашому онлайн-каталозі. Купити якісні пластикові вікна у Львові можна за телефоном, вказаним на сайті. Менеджери торгового відділу допоможуть підібрати оптимальний варіант, який відповідатиме саме вашим вимогам.

ламінат https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна пластикові вікна ламінат Львів міжкімнатні двері ковролін львів паркетна дошка відкатні ворота вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері сейфи