Відкрити фільтр >>

міжкімнатні двері

Чим зумовлена популярність відкатних воріт?

Відкатні ворота часто називають найбільш зручною конструкцією для організації проїзду на територію об’єктів різного призначення. Вони встановлюються на дачах і ділянках заміських будинків, а також на територіях виробничих підприємств і складів. Такі ворота можуть використовуватися в будь-яку погоду та дозволяють заощадити простір. Це функціональне та недороге рішення для будь-якої ділянки.

Чим пояснюється попит на відкатні ворота?

Популярність цього типу воріт значною мірою зумовлена їхньою компактністю. Вони ідеально підходять для невеликих ділянок, де важливо раціонально використовувати кожен сантиметр території. В той час як для відкриття розпашних воріт потрібен вільний простір розміром у довжину стулки, відкатні конструкції рухаються вздовж паркану, займаючи не більше 10-15 см.

Відкатні ворота - це також хороший варіант для тих, хто хоче заощадити кошти. Рама таких конструкцій більш жорстка та міцна, ніж у ролетних чи розпашних воріт. Таким чином, якщо ви придбаєте розсувні системи, виконані з якісних матеріалів, вони прослужать довше, ніж будь-який інший тип воріт. Відкатна автоматика коштує дешевше та здатна прослужити значно довше за інші автоматичні приводи.

Конструкція відкатних воріт

Кріплення розсувних воріт здійснюється за допомогою несучих кареток, ролики яких розташовуються всередині балки. Проріз воріт не має обмежень за висотою. Конструкція відкатної системи влаштована таким чином, щоб її було легко відкривати вручну. Нею зручно користуватися в будь-яку пору року.

Відкатні ворота включають в себе стулки, що володіють достатньою жорсткістю, аби витримувати високі вітрові та вагові навантаження.

Базова комплектація розсувної системи буде залежати від загальної ваги конструкції, яка встановлюється, а також від габаритів - висоти та довжини воріт. Головний елемент конструкції, що впливає на працездатність і забезпечення функціональності воріт протягом усього періоду експлуатації - це напрямна.

Відкатні ворота можуть мати конструкцію наступних типів:

  • підвісна - рухається за допомогою роликів, розташованих на напрямній, встановленій над проїздом;
  • консольна - найбільш популярна та зручна конструкція. Напрямна кріпиться прямо на каркасі та жодним чином не обмежує висоту для проїзду транспорту;
  • ролики рухаються по землі - це конструкція, яка найкраще підходить для установки в приміщеннях або в країнах із теплим кліматом. У нашій місцевості стулки не зможуть нормально рухатися в зимовий період через сніг, який постійно потраплятиме до напрямної.

Відкатні ворота: автоматика

Якщо конструкцію відкатних воріт обладнати автоматичним приводом, її експлуатація стане значно зручнішою. Тільки уявіть собі - вам більше не доведеться виходити з авто, щоб самостійно відсунути стулку воріт. Відтепер достатньо натиснути лише одну кнопку, щоб відкрити чи закрити проїзд.

Відкатні ворота з електроприводом будуть особливо актуальними в дощ, мороз, град або в ситуаціях, коли дуже важливо заощадити час.

Сучасні ворота відкатного типу - це цільна динамічна конструкція, що не вимагає додаткового обслуговування та складного догляду, але при цьому ефективно працює протягом тривалого періоду експлуатації. Відкриватися такі конструкції можуть як в один, так і в інший бік. Вони здатні органічно доповнити зовнішній вигляд заміського будинку, оскільки можуть декоруватися в будь-якому стилі.

Відкатні ворота можна купити у Львові прямо на сайті нашого магазину. В каталозі представлені товари з приблизними розцінками. Дізнатися точну вартість воріт для вашого об’єкту можна в менеджерів нашого відділу продажів. Щоб зв’язатися з нами, телефонуйте за номером, вказаним у верхній частині сайту.

ламінат https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна пластикові вікна ламінат Львів міжкімнатні двері ковролін львів паркетна дошка відкатні ворота вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері сейфи