Відкрити фільтр >>

міжкімнатні двері

Як вибрати ламінат?

Сьогодні існує широкий вибір підлогового покриття. Репутацію одного з найбільш міцних і практичних матеріалів справедливо заслужив ламінат. Він використовується в офісних і житлових приміщеннях, у магазинах і торгових центрах. Щоб вибрати якісне ламіноване покриття, необхідно врахувати кілька важливих факторів. Про це й піде мова в нашій статті.

Ламінат на підлогу: критерії вибору

 Зараз виділяють 7 класів ламінованого покриття. Нижчі класи (наприклад, 21-23) можуть використовуватися лише в житлових приміщеннях - на кухні, в спальні та дитячій кімнаті. Для використання в громадських місцях краще підходить більш зносостійкий ламінат 33 класу.

 Ламінована підлога, що покривається матеріалом високого класу, відрізняється тривалим терміном служби. Зараз найбільшим попитом користується ламінат класу 32. Його однаково часто використовують як у житлових, так і в комерційних приміщеннях.

 Ще один важливий критерій, який слід враховувати при виборі, це вологостійкість матеріалу. Ця властивість напряму залежить від типу ламінованого покриття та щільності HDF-плити. Що вищою буде щільність, то меншу чутливість до вологи буде мати матеріал. У сучасному виробництві не використовується плита, щільність якої не досягає 850 кг/м. куб. Найкращу стійкість до вологи має клеєвий ламінат. Це пов’язано з тим, що при правильній укладці таке покриття не має щілин, і тому не пропускає вологу.

 До списку параметрів, які важливо враховувати при купівлі ламінату, належать:

  • товщина дошки;
  • екологічність матеріалу;
  • виробник;
  • дизайн покриття.

 Ламінована дошка може мати товщину від 6 до 12 мм. Чим вона більша, тим простіше монтувати ламінат. Окрім того, таке підлогове покриття довше зберігатиме естетичний зовнішній вигляд і добре поглинатиме звуки. Якщо ви шукаєте якісний матеріал і готові витратити на нього солідний бюджет, віддавайте перевагу дошкам, товщина яких складає 8-12 мм.

 Екологічна чистота - один із найважливіших критеріїв вибору. І хоча більшість сучасних виробників майже не використовують шкідливих речовин, радимо поцікавитися в менеджерів щодо складу ламінованого покриття, яке вони пропонують. Іноді при виготовленні ламінату використовується велика кількість формальдегідної смоли. Це дозволяє знизити собівартість матеріалу, але може нашкодити здоров’ю людини.

 Перед купівлею ламінату зверніть увагу на відсоток вмісту формальдегідних смол. Якщо на матеріалі стоїть маркування “Е1”, він абсолютно безпечний в екологічному плані та може використовуватися в житлових приміщеннях.

 Що стосується зовнішнього вигляду підлогового покриття, то зараз легко знайти варіант на будь-який смак. Виробники пропонують широкий асортимент фактур і відтінків ламінованої дошки, що дозволяє легко підібрати оптимальний варіант для будь-якого інтер’єру.

Який ламінат вибрати: корисні поради

Важливу роль у процесі вибору відіграють наявність або відсутність фаски та тип замкового з’єднання. Високоякісний ламінат відповідає наступним критеріям:

  • панелі зі зворотнього боку мають бежевий колір;
  • товщина дошки дорівнює 8-12 мм;
  • матеріал має запах натуральної деревини;
  • покриття не містить великої кількості шкідливих речовин.

 Купити якісний ламінат у місті Львів можна на сайті нашого магазину. В онлайн-каталозі ви можете ознайомитися з цінами та характеристиками товарів і підібрати відповідний варіант для свого будинку чи комерційного об’єкту. Потрібна допомога із замовленням або виникли запитання, що стосуються представленої продукції? Телефонуйте до нашого відділу продажів. Зв’язатися з нами можна за номером, вказаним у верхній частині сайту.

ламінат https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна пластикові вікна ламінат Львів міжкімнатні двері ковролін львів паркетна дошка відкатні ворота вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері сейфи