Відкрити фільтр >>

міжкімнатні двері

Зимове провітрювання на пластикових вікнах

Більшості з нас добре відомо, що регулярне провітрювання - це необхідна процедура для підтримки сприятливого мікроклімату в будинку. В теплу пору року ця необхідність не викликає жодних проблем. Лише з приходом зими ми починаємо відчувати дискомфорт і намагаємося знайти спосіб забезпечити мікроциркуляцію повітря з мінімальними втратами тепла. В нашій статті мова піде про те, як правильно виконувати зимове провітрювання власникам будинків із пластиковими вікнами.

Що таке зимове провітрювання?

Оскільки дехто плутає зимове провітрювання зі звичайним поворотно-відкидним відкриванням стулки, варто розглянути це поняття більш детально. Це не просто механізм відкривання вікна. Друга назва зимового провітрювання - мікрощілинне, бо не завжди з першого погляду можна зрозуміти, відкрите в даний момент вікно чи ні.

Найбільш поширений варіант забезпечення мікроциркуляції повітря в будинку з мінімальними втратами тепла в холодний період - це повертання віконної ручки на 45 градусів. Після цього стулка послабиться, а між нею та рамою з’явиться тонка щілина шириною близько 5 мм. Таким чином, свіже повітря потраплятиме до приміщення поступово, не створюючи протягів.

Щілинне зимове провітрювання: додаткові варіанти

Ви здивуєтеся, але мікровентиляція може забезпечуватися навіть без відкривання вікон. Один із способів - багатоступінчасте мікропровітрювання. За допомогою спеціального фіксатора можна відрегулювати відстань між рамою та віконною стулкою. Для цього достатньо просто повернути ручку та вибрати найбільш комфортний режим.

Другий спосіб - установка вентиляційного клапану. Цей пристрій кріпиться до верхньої частини віконної конструкції. За його допомогою можна регулювати приток повітря з вулиці, орієнтуючись на погоду за вікном - під час сильного вітру повітря не поступає до приміщення, що дозволяє запобігти протягам.

Старі вентиляційні клапани встановлювалися на вікно безпосередньо в процесі монтажу. Тепер існують сучасні пристрої, якими можна обладнати готове вікно без демонтажу конструкції.

Вентиляційні системи для пластикових вікон

Найбільшим попитом користуються наступні три варіанти систем для провітрювання вікон:

  • Заслінки на металопластиковому профілі. За допомогою цих елементів ефективне провітрювання в приміщенні буде забезпечуватися автоматично. Така вентиляція має продуману конструкцію, завдяки якій холодне повітря, що потрапляє до кімнати, одразу рухається під стелю, за рахунок чого швидше нагрівається. Таким чином, по приміщенню циркулює вже тепле свіже повітря.
  • Фурнітура з ущільнювачами, що частково пропускають повітря. Це найбільш простий і бюджетний спосіб забезпечити доступ свіжого повітря до кімнати. Така вентиляція добре підходить для спальні та кухні.
  • Провітрювальні пристрої, що можуть монтуватися в нижній або верхній частині вікна. Таке мікропровітрювання дозволяє контролювати обмін повітря в приміщенні без зниження звукоізоляційних властивостей пластикового вікна. Ці пристрої прості в експлуатації та не переохолоджують кімнату в зимовий період.

Без зимового провітрювання не обійтися в будинках і квартирах, де необхідно постійно підтримувати оптимальний рівень вологості. Якщо в приміщенні живуть діти, до забезпечення мікроциркуляції слід ставитися не як до рекомендованої опції, а як до гострої необхідності.

Купити пластикові вікна та якісну фурнітуру для їхньої комплектації можна на сайті нашого магазину. Багатий асортимент такої продукції представлений у відповідному розділі сайту. Якщо у вас виникли запитання або потрібна допомога у виборі віконної системи, зв’яжіться з нашим торговим відділом. Контактну інформацію можна знайти у верхній частині сайту.

ламінат https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна пластикові вікна ламінат Львів міжкімнатні двері ковролін львів паркетна дошка відкатні ворота вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері сейфи