Відкрити фільтр >>

міжкімнатні двері

Якщо потіють пластикові вікна: 5 дієвих порад

пластикові вікна потіютьЯвище запотівання пластикових вікон доволі поширене, і найчастіше з ним стикаються у холодний період року. Спершу на вікні утворюється конденсат, який потім стікає вниз на підвіконня. Чому так відбувається і як із цим боротись?

Враховуючи закони фізики, утворення конденсату на поверхні шибки вікна можна пояснити тим, що температура повітря в кімнаті дуже відрізняється від зовнішньої, а також коли у приміщення надто підвищена вологість повітря. Це основні, цілком природні причини мокріння вікна.

Також часто можна почути побутуючу думку, що потіють неякісні пластикові вікна або при їх монтажі були допущені грубі помилки. І це твердження є вірним, та стосується невеликої кількості випадків - 10-15%. Що ж насправді може провокувати це явище та як із ним боротися?

Чому пластикові вікна запрівають?

Наступні фактори можуть бути причиною запотівання вікон ПВХ:

  1. Відсутність вентиляційної системи або її незлагоджена робота. Переважно на кухні та у ванній уімнаті встановлено вентиляційну систему, та з часом її хід може забиватись - внаслідок осідання жиру, пилу, павутини. Тому вентиляційний хід потрібно час од часу прочищати - тоді Ви дихатимете свіжим повітрям. Якщо ж у кімнаті немає вентиляції (спальня, вітальня), то потрібно періодично провітрювати кімнату.
  2. Велика кількість вазонів на підвіконні. Кімнатні рослини виділяють вологу, яка осідає на склі, тому потрібно зменшити їхню кількість, або переставити у інше місце.
  3. Свіжий ремонт. Під час ремонту використовуються різні будівельні суміші, які впродовж певного періоду (інколи до 2 років) виділятимуть вологу. У цьому випадку допоможе хороша вентиляційна система та часте провітрювання.
  4. Надто широкі підвіконня. Широке підвіконня перешкоджає теплому повітрю від батареї обігрівати скло. Для того, щоб із таким підвіконням не виникало проблеми мокріння вікна, сьогодні встановлюють спеціальні решітки, які оптимізують перепад температур.
  5. Склопакет без енергозбереження та однокамерний. Для кухні рекомендують встановлювати двокамерний пакет із енергозбереженням (наприклад, вікна Епсілон). Якщо у Вас встановлено однокамерне вікно, можна викликати майстра та замінити склопакет без повної заміни вікна.
  6. Помилка при встановленні. Якщо конденсат збирається всередині склопакету - тоді Ви маєте справу із поганим монтажем чи неякісним товаром. У цьому випадку варто звернутись до компанії, у якій було придбано віконну систему та замовлено монтаж.

пластикові вікна течутьУвага! Кухня - це те приміщення, у якому найвища імовірність запотівання вікон. Тому тут слід встановлювати саме двокамерні та енергозберігаючі металопластикові системи, періодично провітрювати приміщення та слідкувати за справністю вентиляційної системи.

Що робити, якщо потіють пластикові вікна?

Наступні поради допоможуть уникнути або повністю усунути потіння пластикових вікон (якщо це не вина виробника та монтажників):

Порада № 1. Часто провітрюйте квартиру. Ця порада допоможе не лише вирішити проблему із вікнами, а й покращити клімат всередині квартири.

Порада № 2.  Слідкуйте за вологістю та температурою в кімнаті. найоптимальніший температурний режим для житлового приміщення коливається в межах 18-22 градуси.

Порада № 3. Для уникнення будь-яких проблем, пов'язаних із вологістю повітря, температурою, вентиляцією, встановлюють кондиціонер чи системи клімат-контролю.

Порада № 4. Мало хто знає, що у більшості металопластикових вікон передбачений режим зима-літо, запитайтесь про цю можливість та її викристання у компаній, в якій Ви купували вікна.

Порада № 5. Не забувайте вмикати витяжку під час приготування їжі - це допоможе зменшити вологість повітря.

ламінат https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна пластикові вікна ламінат Львів міжкімнатні двері ковролін львів паркетна дошка відкатні ворота вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері сейфи