Увага! Шановні відвідувачі сайту та покупці, ціни на сайті оновляються, на даний момент ціна може бути не актуальною!

Відкрити фільтр >>

міжкімнатні двері

Чи необхідно обирати міжкімнатні та вхідні двері у єдиному стилі?

Плануючи замінити вхідні чи міжкімнатні двері, багато господарів розмірковують над тим, чи повинні конструкції мати схожий дизайн та бути виконаними у єдиному стилі. З одного боку, минувши вхідні двері, гості бачитимуть лише кімнатні дверні конструкції, та і знайти двері різного призначення у єдиному дизайні не завжди просто. Також часто трапляються ситуації, коли, наприклад, вхідні двері були замінені кілька років тому, а сьогодні Вам сподобались такі моделі кімнатних дверей, які Ви плануєте встановити і які викликають сумніви щодо їх сумісності із зовнішніми.

Та як би конструкції не різнились дизайном, головне - це їхнє гармонійне поєднання.

Роль дверей у інтер'єріДвері Львів

Зовнішні дверні конструкції захищають оселю від проникнення сторонніх, кімнатні - розмежовують простір та забезпечують приватністю кожного мешканця. Що стосується ролі у оформленні житла, то вхідні конструкції формують перше враження гостей про Ваше житло та доповнюють оформлення прихожої, кімнатні - є важливою частиною житлової кімнати.

Хоча конструкції виконують різні функції, та до вибору кожних потрібно підійти відповідально.

Стиль вхідних та міжкімнатних дверей

Якщо дверні конструкції виконані у зовсім різних стилевих рішеннях, то, скоріш за все, їхня невідповідність одразу кидатиметься в очі. Це, до прикладу, можуть бути класичні вхідні та хай-тек кімнатні двері. Та певні, хоч і різні, стилі таки непогано виглядають разом:

  • хай-тек та мінімалізм;
  • модерн та хай-тек;
  • прованс та класика;
  • класика та арт-деко.

кімнатні дверіІнколи вдало вдається поєднати контрасти, наприклад, чорні вхідні та білі (емальовані) кімнатні двері. Також не зіпсують гармонійного поєднання вставки зі скла, які можуть бути присутніми у кімнатних конструкціях, та відсутніми у зовнішніх.

Що стосується відтінків, то стилісти не рекомендують поєднувати схожі кольори (чорний із темним коричневим, білий та світло сірий), а от контрастні поєднання допоможуть додати певної стильності приміщенню (білі та чорні, чорні та світло-сірі).

Висновки

Експерти радять обирати дверні конструкції у єдиному або схожому стилі. Якщо пошук різних за призначенням конструкцій із схожим дизайном викликає труднощі, зверніть увагу на продукцію від одного й того ж виробника - як правило, саме серед товарів єдиного бренду можна підібрати необхідне.

 

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна пластикові вікна ламінат Львів міжкімнатні двері ковролін львів паркетна дошка відкатні ворота