Відкрити фільтр >>

Ціна на пластикові вікна (ПВХ) Львів


Монтажна ширина 82 мм
Система ущільнень - 3 контури
Висота наплаву - збільшена до 23 мм що мінімізує ймовірність утворення конденсату в зоні дистанції
Високий глянець поверхні

від 438 грн.
Вікно пластикове
Профільна система WDS 8

ECONOMY

Розрахувати вартість

кілька варіантів відкривання стулок
можливість монтажу на будь-які типи балконів і лоджій
подвійні щіткові ущільнювачі і внутрішня москітна стулка надійно захищають приміщення від проникнення пилу сміття

від 438 грн.
Вікно пластикове
Профільна система SVS

STANDARD

Розрахувати вартість

три повітряні камери
склопакети товщиною 24 мм і 32 мм
сірий ущільнювач
П-образне армування в рамі і стулці
Підставочний профіль з підтиском для підвіконня

від 1200 грн.
Вікно пластикове
Профільна система Epsilon

COMFORT New!

Розрахувати вартість

товщина зовнішньої стінки - клас В для поліпшення статичних і теплоізоляційних показників
нахил дренажу відводить з фальца дощову і талоу воду
естетичний сірий ущільнювач класу TPV

від 1700 грн.
Вікно пластикове
Профільна система Epsilon

EXCLUSIVE

Розрахувати вартість

шість повітряних камер
колір білий зовнішня і двостороння ламінація
склопакети товщиною 24 -34 і 42 мм
П-образне армування в рамі і стулці
сірий ущільнювач

від 1750 грн.
Вікно пластикове
Профільна система Optima

PREMIUM

Розрахувати вартість

Пластикові вікна Львів, компанія Гуртом

 Ще не так давно в споживачів не виникало сумнівів щодо вибору матеріалу віконної конструкції, оскільки виробники пропонували лише дерев’яні вікна. Ринок віконних систем поступово змінювався та розширювався, і тепер ми можемо встановити в своєму будинку не лише дерев’яні, але й металопластикові та алюмінієві конструкції. У цій статті ви дізнаєтеся про переваги та недоліки кожного з варіантів.

Металопластикові вікна

 Віконні системи з металопластику - це найбільш поширений вибір у нашій країні. Така конструкція включає в себе пластикову раму, до якої вставляється склопакет із двох або більше листів скла. Рама також включає металеві зміцнювальні елементи та кілька камер.

 До головних переваг пластикових вікон належать довговічність і доступна ціна. Ще одним плюсом буде відсутність необхідності в складному догляді за конструкцією. Їх легко мити, а також не потрібно фарбувати чи покривати лаком, на відміну від дерев’яних виробів. Металопластикові вікна забезпечують хорошу звукоізоляцію та захист від холоду в зимовий період. Вони зберігають естетичний зовнішній вигляд навіть після 10 років інтенсивної експлуатації.

 До мінусів деякі споживачі відносять необхідність ставити дво- чи трикамерні склопакети, щоб зберегти комфортну температуру в приміщенні в умовах суворого клімату. Запам’ятайте, що одним із ключових моментів, який впливає на якість експлуатації, є правильність монтажу. Від кваліфікації монтажників багато в чому залежатиме герметичність навіть найбільш якісної конструкції.

Алюмінієві вікна

 Алюмінієві віконні рами користуються не таким широким попитом, як пластикові. Не дивлячись на це, вікна з алюмінію включають у себе всі переваги металопластикових конструкцій, не маючи при цьому недоліків, притаманних дерев’яним вікнам. Алюміній має стійкість до іржі, не потребує догляду, легко очищається від забруднень і має тривалий термін служби.

 Низький попит на алюмінієві віконні системи пояснюється одним суттєвим недоліком таких виробів. Вони відрізняються значно вищою теплопровідністю, ніж дерево чи пластик. Це вимагає великих витрат на опалення приміщення в зимовий період. Особливо помітним цей недолік буде в будинках із великими віконними отворами. Сучасні виробники зменшують тепловтрати завдяки виготовленню комбінованих віконних рам, які одночасно включають у себе дерево та алюміній. Часто зустрічається подвійна рама, зовнішня частина якої виготовляється з алюмінію, а внутрішня - з дерева. Інший розповсюджений варіант - дерев’яна рама з зовнішньою алюмінієвою окантовкою. Така конструкція добре захищена від вологи та дозволяє звести тепловтрати до мінімуму.

Дерев’яні вікна

 Це найбільш відомий тип віконних систем, який вважається справжньою класикою. Сучасні дерев’яні вікна - це надійні та довговічні конструкції, що не поступаються за своїми експлуатаційними характеристиками жодному з можливих аналогів. За своїми естетичними властивостями з деревом не може зрівнятися жоден матеріал. Воно виглядає дорого та вишукано, свідчить про хороший смак та високий статус господаря будинку.

 Оскільки деревина добре пропускає повітря, дерев’яні вікна забезпечують цілодобову природну вентиляцію та регуляцію показників вологості в приміщенні. Дерево - це натуральний матеріал, тому воно екологічне та не виділяє шкідливих речовин в атмосферу. Такі вікна добре зберігають тепло та забезпечують хорошу шумоізоляцію.

 Головним недоліком вікон із дерева вважається необхідність у регулярному догляді. Дерев’яні рами потребують періодичного фарбування або лакування поверхні.

Де купити вікна у Львові?

 Ми пропонуємо віконні системи, виконані з різних матеріалів. Ви можете підібрати для свого будинку дерев’яні, алюмінієві або пластикові вікна за доступною ціною прямо на нашому сайті. Якщо вас цікавлять детальні характеристики та переваги конкретного товару, зателефонуйте до наших менеджерів і отримайте докладну консультацію з усіх питань. Контактна інформація вказана у відповідному розділі сайту.


Додаткові опції для пластикових вікон ПВХ

Крім монтажу пластикових вікон ми також пропонуємо додаткові опції, які зроблять використання Ваших нових вікон максимально комфортним і приємним


Підвіконня
Перейти >>
Москітні сітки
Перейти >>
Віконні відливи
Перейти >>
Жалюзі і ролштори
Перейти >>