розпашні ворота
Slider
Відкрити фільтр >>

 

Розпашні ворота 

Розпашні ворота є найоптимальнішою конструкцією, яка підходить для облаштування вузького проїзду для транспорту, адже відсувні конструкції в таких умовах не встановити через брак простору збоку. Такі системи вирізняються простотою установки, адже для них не потрібно встановлювати рейки для направляння. Кут воріт, у яких змістився нахил, завжди можна легко підправити та налаштувати.

Калькулятор вартості розпашних воріт

Для того, щоб дізнатись ціну, оберіть потрібні параметри, та підрахуйте вартість

Розпашні ворота ціна
Додаткові опції:
Пульт Transmitter 2-PRO 2-х канальний;
Монтаж воріт;
Монтаж автоматики;
Привід DoorHan SWING 2500 (2шт+блок управління);
Ціна на ворота: 0грн.
Порахувати ціну
Замовити

 

Характеристики розпашних воріт

Стандарні розпашні гаражні ворота включають в себе дві міцні стійки з прикріпленими до них стулками, тому за бажанням їх відкривання можна налаштувати як всередину, так і назовні. Оскільки стулки таких конструкцій дуже важкі та масивні, для забезпечення безшумного відкривання використовують підшипникові петлі, що приймають на себе основну масу полотна воріт розпашного типу.

При виготовленні цих дверей для гаражу використовуються алюмінієві модулі, які ще називають сендвіч-панелями. Ці елементи приводяться в рух під дією електричного приводу. Забезпечити високу антикорозійну стійкість та невразливість до різких перепадів температур вдається за рахунок хімічної обробки та нанесення порошкового напилення на початкових етапах виробництва.

При виробництві таких конструкцій використовується лише високоякісна сталь, яка характеризується тривалим терміном служби. Вона добре витримує агресивне середовище та вплив негативних природних чинників. Також можна зустріти ковані брами чи із профнастилу.

Високу стійкість до злому вдається забезпечити завдяки надійному замку для розпашних воріт. Головним недоліком таких конструкцій вважається необхідність у наявності великої кількості вільного простору перед воротами. Він потрібен для зручного відкриття стулок ворітної конструкції, тому ворота розпашного типу найчастіше можна побачити на великих територіях.

Різновиди

Залежно від типу виконання, полотно гаражних воріт розпашного типу поділяється на такі різновиди:

  • зварне решітчасте;
  • із використанням гладкого або гофрованого листа;
  • із використанням сендвіч-панелей.

Автоматика

Щоб забезпечити максимально комфортну експлуатацію розпашних воріт, останнім часом застосовуються автоматичні електроприводи з пультами дистанційного керування. Тепер можна керувати розпашними конструкціями, не виходячи з автомобіля. Ми пропонуємо ворота з якісним електричним приводом і виконуємо монтаж конструкції зі збіркою автоматики на території замовника.

До незначних недоліків розпашних воріт без автоматичного механізму належить необхідність розчищати перед ними сніг у зимовий період. Це важливо робити регулярно, оскільки занадто велика кількість опадів може стати причиною того, що ви просто не зможете в потрібний момент виїхати з подвір’я у свої справах.

Використання

Універсальну конструкцію можна встановлювати практично на будь-яких об'єктах - як приватних, так і промислових. На територіях приватних будинків найчастіше можна побачити такі конструкції у вигляді кованих брам. Також зустріти розпашні гаражні двері можна на:

  • територіях виробничих підприємств;
  • об’єктах загального користування;
  • приватних територіях;
  • сільськогосподарських об’єктахі.

Причини купити розпашні ворота (Львів) у нашому салоні

У нашому онлайн каталозі Ви можете попередньо ознайомитись із продукцією, дізнатись її характеристики та наближену вартість. Для отримання більш точної інформації достатньо зателефонувати за контактним номером або замовити зворотний дзвінок нашого менеджера. Вам допоможуть обрати оптимальний варіант за необхідними параметрами, додатковими опціями та ціною.

Товари, які ми пропонуємо, випускаються перевіреним виробником, продукція якого отримала чимало схвальних відгуків задоволених покупців.  міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері
Купити вхідні двері у Львові ціни на вхідні двері м. Львів вхідні двері Фабрика Воріт вхідні двері Львівські двері вхідні двері м. Львів вхідні двері у Львові ламінат https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна пластикові вікна ламінат Львів міжкімнатні двері ковролін львів паркетна дошка відкатні ворота вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері сейфи двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця