м. Львів, пр. Червоної Калини, 9
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Львів, пр. Чорновола, 39

Гуртом Львів

монтаж дверей Львів

ДОСТАВКА І МОНТАЖ

Slider
Відкрити фільтр >>

Доставка та монтаж товарів "Гуртом" Львів


Для здійснення доставки готових виробів, компанія "Гуртом" має великий парк транспортних засобів. Автомобілі, що для цього використовуються, обладнані спеціальними конструкціями для акуратного перевезення віконних виробів, дверей і воріт.

Доставка організовується з урахуванням логістичних схем, розроблених нашими фахівцями. Менеджери погоджують із замовником дату та час доставки, тому вся продукція прибуває на об’єкт у чітко зазначені терміни.

 


 

Доставка вікон і дверей по Львову

Завантаження автомобілів готовими виробами здійснюється напередодні дня доставки. При цьому, водій-експедитор проводить вхідний контроль за номенклатурою, асортиментом і якістю виробів, які підлягають завантаженню. Після цього він несе повну відповідальність за їхнє збереження. У період перебування водія в дорозі, він постійно знаходиться на мобільному зв'язку з офісом, і в цей час його маршрут може коригуватися залежно від дорожньої обстановки і можливих непередбачуваних ситуацій на дорозі.

Щоб виключити можливість скасування доставки через технічну несправність транспортних засобів, організовано проведення планово-профілактичних робіт із технічного обслуговування автомобілів. Окрім того, максимально скорочені терміни експлуатації автомобілів, а весь автопарк регулярно оновлюється. Останнім часом у нашій компанії не було зареєстровано випадків затримок у доставці замовлень і пошкоджень виробів при перевезенні.

Монтаж вікон і дверей у Львові

Неправильно встановлені вікна чи двері, навіть якщо мова йде про дорогі та якісні вироби, дуже швидко почнуть створювати проблеми в експлуатації. Від якості установки також напряму залежить термін їхньої експлуатації, тому встановлювати вікна і двері самостійно, не дотримуючись чітких правил монтажу, категорично не рекомендується. Таким чином, Ви можете не лише пошкодити конструкцію, але й потрапити в небезпечну ситуацію.

Довірте монтаж нашим спеціалістам, які мають великий досвід у сфері встановлення віконних і дверних конструкцій. Ми відповідально підходимо до роботи та гарантуємо високу якість установки.


міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері
Купити вхідні двері у Львові ціни на вхідні двері м. Львів вхідні двері Фабрика Воріт вхідні двері Львівські двері вхідні двері м. Львів вхідні двері у Львові ламінат https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна пластикові вікна ламінат Львів міжкімнатні двері ковролін львів паркетна дошка відкатні ворота вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері сейфи двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця