м. Львів, пр. Червоної Калини, 9
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Львів, пр. Чорновола, 39

Гуртом Львів

шлагбаум барєр

BARRIER N-4000

Slider
Відкрити фільтр >>

 

Автоматичний шлагбаум

Одним із найбільш простих і зручних пристроїв для обмеження та контролю транспортного руху на певній території є автоматичний шлагбаум. Його конструкція складається із двох основних елементів - тумби (в яку входить редектор та блок керування) та рухливої стріли (алюмінієвий профіль), яка і обмежує доступ. Популярні сьогодні автоматичні шлагбауми передбачають дистанційне управління для більшої зручності та функціональності.

Калькулятор вартості шлагбаума

Для підрахунку ціни, оберіть потрібні параметри та натисніть кнопку 

Шлагбаум Львів
Комплект базовий BARRIER N-4000
Додаткові опції:
Уловлювач для стріли DOORHAN;
Сигнальна лампа;
Фотоелементи;
Ціна: 12339грн.
Порахувати ціну
Замовити 

Характеристики та класифікація шлагбаумів

Ці пристрої розрізняються між собою залежно від типу редуктора, який у них застосовується, і поділяються на:

  • гідравлічні - не поширений різновид, який використовується на об’єктах із високою інтенсивністю; пристрій із гідравлічним приводом не вимагає регулярного обслуговування, однак відрізняється високою вартістю;
  • електромеханічні - найбільш популярний варіант, який користується попитом за рахунок високої надійності, простоти в обслуговуванні та відносно невисокої ціни.

Також у різних моделях електронних шлагбаумів може варіюватися довжина стріли. Найчастіше використовують чотириметрові обмежувачі, а для дуже широких проїздів можна знайти моделі навіть на шість, вісім, дев'ять та дванадцять метрів. Для промислових об'єктів доцільніше купити шлагбаум, що передбачає інтенсивну експлуатацію.

Особливості керування

Автоматичний шлагбаум передбачає три типи управління:

  1. Радіокерування - один із найбільш поширених методів. Блок керування при цьому обладнують радіоприймачем. До його пам’яті записується необхідна кількість пультів, а для керування достатньо буде натиснути кнопку на одному з них.
  2. Керування з використанням кнопкової панелі. Цей метод вимагає, щоб від обмежувача до охоронного посту був проведений спеціальний кабель, який буде підключено до кнопкової панелі. Керування, як і в попередньому випадку, буде здійснюватися через натискання на кнопку.
  3. Управління з контролера СКД. У такому варіанті обмежувач можна вважати частиною загальної системи контролю доступу. Принцип дії даного методу: людина прикладає картку до зчитувача, який визначає, чи можна прийняти її в якості ключа. Після цього від контролера подається сигнал до блоку керування, відкриваючи тим самим доступ на територію.

Все рідше сьогодні можна зустріти механічний пристрій із ручним управлінням, так як він значно поступається за функціональністю попереднім типам.

Монтаж шлагбаумів

Установка загороджувальних перешкод - це складна процедура, що вимагає високої кваліфікації, тому довірити таке завдання можна лише спеціалістам. Якщо у вас немає досвіду в монтажі шлагбаумів, не намагайтеся зайнятися встановленням такого пристрою самостійно. Вся процедура відбувається в три етапи:

  • Підготовка фундаменту. Спочатку монтажники виймають ґрунт до необхідної глибини, після чого встановлюють каркас металевої основи та заливають його розчином цементу. Перед проведенням подальших робіт слід почекати кілька днів (два дні в теплу пору року та чотири дні в зимовий період).
  • Монтаж тумби на підготовлений фундамент і навішування стріли.
  • Налаштування правильної роботи пристрою.

Шлагбауми також можуть обладнуватися додатковими комплектуючими: радіокеруванням (пультами, антенами, радіоприймачами) та елементами безпеки (світлофорами, сигнальними лампами, фотоелементами і т.п.).

Де купити шлагбаум (Львів)?

Знайти якісні та надійні металеві пристрої для обмеження доступу на територію об’єкта, що знаходиться під охороною, можна в каталозі нашого інтернет-магазину. Щоб дізнатися детальну інформацію про товари, представлені на сайті, зверніться до менеджерів торгового відділу.  Зв’язатися з нами можна за телефоном, вказаним у розділі “Контакти”.міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері
Купити вхідні двері у Львові ціни на вхідні двері м. Львів вхідні двері Фабрика Воріт вхідні двері Львівські двері вхідні двері м. Львів вхідні двері у Львові ламінат https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна пластикові вікна ламінат Львів міжкімнатні двері ковролін львів паркетна дошка відкатні ворота вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері сейфи двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця