Відкрити фільтр >>

Ціна на дерев'яні вікна Львів (євробрус)


Ціна від 5220 грн.
Вікно пластикове

Дерев'яне вікно, одностворчасте

Розрахувати вартість
Ціна від 7200 грн.
Вікно пластикове

Дерев'яне вікно, двостворчате

Розрахувати вартість
Ціна від 12000 грн.
Вікно пластикове

Дерев'яний балконний блок

Розрахувати вартість
Ціна від 12500 грн.
Вікно пластикове

Дерев'яне вікно, трьохстворчасте

Розрахувати вартість
Ціна від 13600 грн.
Вікно пластикове

Дерев'яний балконний блок, два вікна

Розрахувати вартість

 Головним віконним трендом останніх років стали металопластикові вікна, однак і дерев’яні конструкції продовжують користуватися широким попитом серед споживачів. Попри невтішні прогнози щодо можливого остаточного витіснення дерев’яних виробів з віконного ринку, все більше людей повертається до натурального перевіреного роками матеріалу - масиву деревини. З чим це пов’язано?

Дерев’яні вікна: секрет популярності

 Продукція з натуральної деревини екологічна та абсолютно безпечна для здоров’я. Це природний матеріал, який добре пропускає повітря та забезпечує цілодобову вентиляцію в приміщенні. Навіть при закритих вікнах у кімнаті буде циркулювати повітря. В приміщенні з дерев’яними вікнами також легше підтримувати оптимальний рівень вологості.

 Ще одна вагома перевага дерев’яних вікон - це стійкість до вогню. Деревина під час пожежі не загоряється, а повільно обвуглюється. Під час горіння вона не виділяє в атмосферу шкідливих речовин, на відміну від дешевих різновидів пластику.

 Багатьох людей приваблюють естетичні властивості пластикових вікон. Такі конструкції добре пасують до класичного інтер’єру з дорогим паркетом та вишуканими меблями. За їхньою допомогою легко буде створити атмосферу справжнього домашнього затишку. В свою чергу, однотипний і дещо офіційний стиль пластику не справляє такого приємного враження.

Як вибрати дерев’яні вікна?

 Сучасні виробники пропонують широкий асортимент варіантів, однак навіть половина з них не відповідає справедливому співвідношенню ціна/якість. Ми розкажемо, як з-поміж численної кількості варіантів вибрати якісний товар. Особливу увагу рекомендуємо звернути на такі критерії:

  • Матеріал віконної рами. Існує два типи порід деревини: хвойні та листяні. До першого типу належить масив ялинки і сосни. Такі вікна коштують дешево, однак і термін їхньої експлуатації помітно нижчий за термін служби вікон з листяного дерева. Віконні рами з хвойного масиву мають невисоку стійкість до вологи та вимагають спеціальної обробки. Що ж стосується вікон з дуба та модрини, то такі конструкції мають бездоганні експлуатаційні характеристики. Вони відрізняються високою міцністю, довговічністю та вишуканим зовнішнім виглядом.
  • Технологія виробництва. Нові технології виробництва дерев’яних вікон суттєво відрізняються від тих, що застосовувалися ще кілька років тому. Найчастіше використовується тришаровий клеєний брус, який допомагає зробити віконну раму стійкішою до деформацій. Деревина повинна бути рівною, без сучків і серцевинної частини.
  • Склопакет. Цей критерій залежить від майбутніх умов експлуатації вікна. Саме за допомогою склопакету вдається забезпечити достатній рівень тепло- та шумоізоляції конкретної віконної системи. Необхідну кількість повітряних камер менеджер допоможе визначити відповідно до ваших вимог.
  • Фурнітура. Вибір фурнітури для дерев’яних вікон не менш багатий, ніж у випадку з металопластиковими конструкціями. Ви можете придбати вікна з різними варіантами відкривання стулок (горизонтальним, вертикальним).

Як купити якісні дерев’яні вікна за вигідною ціною у Львові?

 У наш час необов’язково їздити по різних торгових точках, щоб підібрати найбільш вигідний варіант віконної конструкції. Оцінити вартість та естетичні якості того чи іншого продукту можна, сидячи на зручному дивані прямо у себе вдома. Для цього достатньо переглянути кілька інтернет-магазинів, що пропонують цікаву для вас продукцію.

 На сайті компанії “Гуртом” ви знайдете широкий асортимент вигідних пропозицій. Зателефонуйте до наших менеджерів і поцікавтеся інформацією щодо чинних акцій і розпродажів. Дані для зв’язку з нашим торговим відділом вказані в розділі сайту “Контакти”.


Додаткові опції для дерев'яних вікон

Крім монтажу пластикових вікон ми також пропонуємо додаткові опції, які зроблять використання Ваших нових вікон максимально комфортним і приємним


Підвіконня
Перейти >>
Москітні сітки
Перейти >>
Віконні відливи
Перейти >>
Жалюзі і ролштори
Перейти >>