Відкрити фільтр >>

Ціни на алюмінієві вікна Львів


Ціна від 4500 грн.
Вікно пластикове

Алюмінієве вікно, одностулкове

Розрахувати вартість
Ціна від 6000 грн.
Вікно пластикове

Алюмінієве вікно, двостулкове

Розрахувати вартість
Ціна від 9000 грн.
Вікно пластикове

Алюмінієве вікно, трьохстулкове

Розрахувати вартість

 Існує три головних різновиди матеріалів для виготовлення вікон: пластик, дерево та алюміній. Пластик вважається найбільш дешевим і поширеним вибором. Дерев’яні вікна - це елітні конструкції, що мають вишуканий дизайн та відрізняються високою вартістю. Зазвичай їм віддають перевагу покупці, що готові витратити солідний бюджет. Алюмінієві вікна - це третій варіант, який можна вважати золотою серединою. Такі конструкції мають свої переваги та недоліки, про які ми і поговоримо в даній статті.

Алюмінієві вікна та їхні особливості

 Вікна з алюмінію - це практичний варіант віконної конструкції. Вони легко миються, не вимагають складного догляду, володіють стійкістю до іржі та не потребують покривання поверхні лаком чи фарбою, на відміну від дерев’яних аналогів. Оскільки алюміній є одним із найлегших матеріалів, за його допомогою можна виготовити віконну конструкцію будь-якої конфігурації відповідно до побажань замовника.

 Алюмінієві вікна екологічні та не виділяють шкідливих речовин під дією ультрафіолетових променів. Вони мають оригінальний і цікавий дизайн: алюмінієві рами тонші за дерев’яні та металопластикові, що робить конструкцію вишуканою та візуально легшою.

Переваги та недоліки алюмінієвих вікон

До списку переваг, які виступають на користь купівлі алюмінієвих віконних систем, належать:

  • тривалий термін служби (близько 80 років);
  • стійкість до корозії, деформації та механічних пошкоджень;
  • стійкість до загоряння;
  • хороша ремонтопридатність;
  • широкий вибір відтінків;
  • можливість виготовити вікна на замовлення (можна самостійно обрати габарити та конфігурацію);
  • простота в догляді;
  • універсальний дизайн.

 Як і в кожної продукції, в алюмінієвих вікон є свої недоліки. Першим із них можна назвати складний процес виготовлення, за рахунок якого такі конструкції дорожчі за металопластикові. Другим і основним недоліком вікон з алюмінію є висока теплопровідність цього матеріалу. Однак сучасним виробникам вдається частково усунути цей недолік за допомогою теплоізолюючих вкладок. Тепер можна сміливо встановлювати у себе вдома алюмінієві вікна, не переймаючись, що в зимовий період доведеться витрачати великі кошти на опалення приміщення.

Типи алюмінієвих профілів

Існує два наступних різновиди профілів для алюмінієвих вікон:

  • холодний;
  • теплий.

 Перший підходить для приміщень, де немає системи опалення. Також алюмінієві вікна з холодним профілем можуть слугувати в якості перегородок у внутрішніх опалюваних приміщеннях. Теплий профіль має підвищену теплоізоляцію та використовується для віконних конструкцій, які встановлюються переважно в житлових чи офісних приміщеннях.

 Кращої теплоізоляції вдається досягти за рахунок використання термовставки, що ефективно затримує тепло в спеціальних камерах, не дозволяючи алюмінію пропускати його занадто швидко. Теплі алюмінієві профілі будуть ідеальним варіантом для вітражних і фасадних віконних систем. Знизити теплопровідність алюмінію вдається також за рахунок використання спеціальних матеріалів, які піняться. Жорсткі заповнювачі камер також будуть прийнятним варіантом.

 Холодний алюмінієвий профіль найчастіше застосовується при склінні балконів і тамбурних дверей.

 Де купити алюмінієві вікна у Львові?

 Для тих, хто шукає віконні конструкції з алюмінію за вигідною ціною, ми пропонуємо широкий асортимент товарів на вибір. Ви можете зробити замовлення прямо на сайті або звернутися за допомогою до наших менеджерів. Зв’язатися з нами можна за телефоном, вказаним у розділі “Контакти”.


Додаткові опції для дерев'яних вікон

Крім монтажу пластикових вікон ми також пропонуємо додаткові опції, які зроблять використання Ваших нових вікон максимально комфортним і приємним


Підвіконня
Перейти >>
Москітні сітки
Перейти >>
Віконні відливи
Перейти >>
Жалюзі і ролштори
Перейти >>