м. Львів, пр. Червоної Калини, 9
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Львів, пр. Чорновола, 39

Гуртом Львів

Image is not available
купити жалюзі у львові

ЖАЛЮЗІ І РОЛШТОРИ "ГУРТОМ"

Slider
Відкрити фільтр >>

Якісний і чистий монтаж

Професійні монтажники

Безкоштовні заміри

Тканеві ролети
Тканеві ролети

Система відкритого типу

від 430 грн/м2

Система закритого типу з п – подібними/плоскими направляючими

від 850 грн/м2

Система відкритого типу для мансардних вікон

від 999 грн/м2

Система відкритого типу для мансардних вікон

від 1665 грн/м2
Тканеві ролети день/ніч
Тканеві ролети день/ніч

Система відкритого типу

від 796 грн/м2

Система закритого типу з п – подібними/плоскими направляючими

від 1300 грн/м2
Горизонтальні алюмінієві жалюзі
Горизонтальні алюмінієві жалюзі

Система та ламелі білого кольору

від 340 грн/м2

Кольорові ламелі на білому карнизі

від 383 грн/м2

Система та ламелі в ламінації

від 397 грн/м2

Жалюзі-зебра (2-3 кольори в системі)

від 570 грн/м2

Імітація під дерево

від 643 грн/м2
Вертикальні жалюзі
Вертикальні жалюзі

Варіант кріплення до стелі ( кліпси)

від 328 грн/м2

Варіант кріплення до стіни (з кронштейном)

від 364 грн/м2

Жалюзі на вікна

Ще кілька років тому жалюзі на вікна вважалися цікавою та незвичною конструкцією, яка коштує занадто дорого для середнього покупця. Серед споживачів поширеною була думка, що такі сонцезахисні системи більше підходять для офісів та облаштування приміщень на різноманітних підприємствах. Однак останнім часом виробники пропонують широкий асортимент жалюзей та тканинних ролет, які ідеально вписуються до будь-якого стилю інтер’єру та мають доступну вартість.

Жалюзі на вікна: види та особливості

Уникнути одноманітності в зовнішньому дизайні віконних конструкцій вдається за рахунок використання різних кольорів і матеріалів, нанесення візерунків і зображень.

Різновиди жалюзей залежать від наступних ознак:

 • напрямок ламелей (вертикальні, горизонтальні);
 • матеріал (пластикі, алюмінієві, дерев’яні, тканинні);
 • спосіб кріплення (міжрамні, мансардні, захисні ролети);
 • декоративні типи (фотожалюзі, римські штори, день ніч, плісе, рулонні, із поєднаних матеріалів).

Коли Ви зорієнтуєтеся з призначенням і розміщенням віконних жалюзей, коло пошуку значно звузиться. Що стосується вибору матеріалу, то традиційно металеві вироби вважаються найбільш довговічними, однак жалюзі з натурального дерева - це вишуканий вибір, здатний прикрасити будь-який інтер’єр. Пластикові жалюзі - це не найміцніший варіант, однак вони не вимагають складного догляду та мають невисоку вартість. Сонцезахисні системи з тканини, або тканинні ролети, - це відносно новий різновид, який останнім часом стрімко набирає популярності.

Переваги віконних жалюзей

 1. Захист від світла. Незалежно від того, якому матеріалу Ви вирішили віддати перевагу, штори чудово впораються з функцією захисту приміщення від сонячного світла. Завдяки можливості регулювати кут нахилу ламелів (день ніч), можна регулювати ступінь затемнення приміщення - повністю його освітлити чи навпаки, відсторонити від сонячного проміння та світла.
 2. Економія простору. Жалюзі чи тканинні ролети майже не займають вільного простору та не заважають відкриттю вікон і розміщенню на підвіконнях вазонів із квітами або інших дрібних предметів.
 3. Універсальність. Такі сонцезахисні елементи підходять для установки абсолютно на всіх типах вікон. Вони можуть прикрасити як стандартні віконні системи, так і мансардні вікна оригінальної форми. Щоденне завдання по регулюванню освітлення можна зробити більш цікавим і приємним за рахунок установки дистанційного керування. Для цього достатньо буде обладнати конструкцію електроприводом.
 4. Простота в догляді. Металеві, дерев’яні, пластикові жалюзі достатньо буде регулярно протирати від пилу вологою серветкою. Що ж стосується тканинних ролет, то їх можна очистити від забруднень за допомогою сухої чистки пилососом.

Не варто забувати також про декоративну функцію сучасних рулонних штор. Ви можете придбати стандартні моделі будь-якого відтінку, що найкраще впишеться до дизайну Вашого приміщення. Якщо серед базових моделей не виявиться варіанту, який Вам підходить, можна замовити виготовлення продукції за індивідуальними вимогами.

Що таке рулонні штори (ролл-штори)?

Цей різновид тканинних ролет (штор) відрізняється від жалюзі відсутністю окремих смуг-ламелів. Рулонні штори представлені у вигляді цільного полотна. Чималий асортимент моделей та їх дизайн дозволили цій віконній продукції здобути популярність та попит у споживачів.

До головних переваг тканинних ролет належать:

 • простота у використанні та догляді;
 • фіксація системи піднятою на будь-якому рівні;
 • на тканину може наноситися будь-який малюнок або фотографія;
 • рулонні штори вдало комбінуються з традиційним тюлем чи класичними шторами;
 • можливість придбати так звані “дзеркальні” штори, від поверхні яких відбиваються сонячні промені (за рахунок спеціального засобу для обробки).

Встановлення ролокасет з тканини мало чим відрізняється від монтажу металевих конструкцій.

Причини купити жалюзі на вікна (Львів) у нас

Підібрати остаточний варіант віконного оформлення доволі складно, враховуючи широкий асортимент пропозицій від сучасних виробників. Якщо Вам потрібна допомога у виборі чи консультація з питань, що стосуються особливостей віконного декору, зателефонуйте до нашого відділу продажів за номером, вказаним на сайті. Наші спеціалісти допоможуть визначитись із вибором, нададуть вичерпну консультацію по продукції та підрахують точну ціну. Ми допоможемо підібрати навіть дешеві жалюзі хорошої якості.

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері
Купити вхідні двері у Львові ціни на вхідні двері м. Львів вхідні двері Фабрика Воріт вхідні двері Львівські двері вхідні двері м. Львів вхідні двері у Львові ламінат https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна пластикові вікна ламінат Львів міжкімнатні двері ковролін львів паркетна дошка відкатні ворота вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері сейфи двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця