Алюмінієві вікна

Критерій сортування
Результат 1. 8 із 8

Алюмінієві вікна

Існує три головних різновиди матеріалів для виготовлення вікон: пластик, дерево та алюміній. Пластик вважається найбільш дешевим і поширеним вибором. Дерев’яні системи - це елітні конструкції, що мають вишуканий дизайн та відрізняються високою вартістю. Зазвичай їм віддають перевагу покупці, що готові витратити солідний бюджет. Алюмінієві вікна - це третій варіант, який можна вважати золотою серединою. Ці віконні системи мають свої переваги та недоліки, про які ми і поговоримо далі.

Алюмінієві вікна та їхні особливості

Вікна з алюмінію - це практичний варіант віконної конструкції. Вони легко миються, не вимагають складного догляду, володіють стійкістю до іржі та не потребують покривання поверхні лаком чи фарбою, на відміну від дерев’яних аналогів. Оскільки алюміній є одним із найлегших матеріалів, за його допомогою можна виготовити віконну конструкцію будь-якої конфігурації відповідно до побажань замовника.

Алюмінієві вікна екологічні та не виділяють шкідливих речовин під дією ультрафіолетових променів. Вони мають оригінальний і цікавий дизайн: рами з цього матеріалу тонші за дерев’яні та металопластикові, що робить конструкцію вишуканою та візуально легшою.

Переваги та недоліки алюмінієвих віконних систем

До списку переваг, які виступають на користь купівлі віконних конструкцій з алюмінію, належать:

  • тривалий термін служби (близько 80 років);
  • стійкість до корозії, деформації та механічних пошкоджень;
  • стійкість до загоряння;
  • хороша ремонтопридатність;
  • широкий вибір відтінків;
  • можливість виготовити вікна на замовлення (можна самостійно обрати габарити та конфігурацію, в тому числі розсувні системи);
  • простота в догляді;
  • універсальний дизайн.

Як і в кожної продукції, в алюмінієвих вікон є свої недоліки. Першим із них можна назвати складний процес виготовлення, за рахунок якого такі конструкції дорожчі за металопластикові. Другим і основним недоліком є висока теплопровідність цього матеріалу. Однак сучасним виробникам вдається частково усунути цей недолік за допомогою теплоізолюючих вкладок. Тепер можна сміливо встановлювати конструкції у себе вдома, не переймаючись, що в зимовий період доведеться витрачати великі кошти на опалення приміщення.

Типи профілів

Існує два наступних різновиди профілів для алюмінієвих вікон:

  • холодний;
  • теплий.

Перший підходить для приміщень, де немає системи опалення. Системи з холодним профілем можуть слугувати в якості перегородок у внутрішніх опалюваних приміщеннях. Теплий профіль має підвищену теплоізоляцію та використовується для віконних конструкцій, які встановлюються переважно в житлових чи офісних приміщеннях.

Кращої теплоізоляції вдається досягти за рахунок використання термовставки, що ефективно затримує тепло в спеціальних камерах, не дозволяючи алюмінію пропускати його занадто швидко. Теплі профілі будуть ідеальним варіантом для вітражних і фасадних віконних систем. Знизити теплопровідність алюмінію вдається також за рахунок використання спеціальних матеріалів, які піняться. Жорсткі заповнювачі камер також будуть прийнятним варіантом.

Холодний профіль найчастіше застосовується при склінні балконів і тамбурних дверей.

Де купити алюмінієві вікна у Львові?

Для тих, хто шукає віконні конструкції з алюмінію за вигідною ціною, ми пропонуємо широкий асортимент товарів на вибір. Ви можете зробити замовлення прямо на сайті або звернутися за допомогою до наших менеджерів. Зв’язатися з нами можна за телефоном, вказаним у розділі “Контакти”.

 

Додаткові товари для алюмінієвих вікон

Ми пропонуємо комплектуючі, які зроблять використання Ваших вікон комфортним і приємним

 

Підвіконня
Перейти >>
Москітні сітки
Перейти >>
Віконні відливи
Перейти >>
Жалюзі і ролштори
Перейти >>
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері
Купити вхідні двері у Львові ціни на вхідні двері м. Львів вхідні двері Фабрика Воріт вхідні двері Львівські двері вхідні двері м. Львів вхідні двері у Львові ламінат https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна пластикові вікна ламінат Львів міжкімнатні двері ковролін львів паркетна дошка відкатні ворота вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері сейфи